Pláž Baška

V letovisku Baška na ostrově Krk najdete jednu z nejdelších pláží Chorvatského pobřeží. Její délka dosahuje úctyhodných 1,8 km. Pláž je písčitá až oblázková a má pozvolný vstup do moře. Díky tomu je vhodná pro dovolenou s dětmi.

Pláž Baška, Krk

Na pláži a v její blízkosti se nachází několik restaurací a kaváren. Pro děti je v zábavním centru na pláži tobogán. Na projížďky si můžete půjčit člun, šlapadla, lehátka a slunečníky. Nechybí zde ani hřiště na plážový volejbal. Podél této krásné přírodní písečné pláže jezdí v letních měsících vláček. Z místního přístaviště pak můžete podniknout lodní výlet na ostrov Rab.

FKK pláže

Jsou dostupné taxi čluny vyplouvajícími z přístaviště.

Pláž pro psy

V letovisku Baška najdete také pláž pro psy – nachází se na okraji pláže v části Zarok. Vyberte si apartmán, kde je možnost ubytování se psem.

Apartmány Baška

Ubytování v Bašce na ostrově Krk je díky blízkosti písčitooblázkové pláže ideální i pro malé děti. Baška nabízí apartmány  s klimatizací a WIFI internetem za výhodnou cenu.

Krásná, dlouhá pláž v Bašce

Hřiště u pláže v Bašce, Krk Letovisko Baška, ostrov Krk Písčitooblázková pláž v Bašce, Krk Písčitooblázková pláž Baška, ostrov Krk

Mohlo by se vám líbit...